Newsletter Form (#4)

Zapisz się do naszego newslettera

Zarejestruj się w poniższym formularzu newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje od naszej firmy.


Katarzyna Kędzierska-Stępień

– O mnie –

Swoją ofertę kieruję do:

Wyspecjalizowanych gabinetów kosmetycznych
Obiektów SPA i wellness
Klinik medycyny estetycznej.
+
Lat doświadczenia
+
przeprowadzonych szkoleń
+
publikacji

Jestem członkinią Elite Business Club by Akademia Kobiet oraz Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Zostałam ambasadorką kampanii „Nie hejtuję, motywuję”.

Niezmiennie od 8 lat z rzędu jestem nagradzana Lwem Monduniq za najlepsze wyniki sprzedażowe oraz zaangażowanie, ponieważ praca jest moją pasją i daje mi ogromną satysfakcję.  Ponieważ udzielam się społecznie i jestem aktywna w podejmowaniu inicjatyw związanych z wspieraniem kobiet otrzymałam wyróżnienia:  Kobieta, która inspiruje 2020, Lwica Biznesu 2021 – nagroda magazynu Law Business Quality, Kobieta o wielkim sercu 2021, Diamenty Kobiecego Biznesu 2021, Lwica Biznesu 2022. 

Od trzech lat jestem również Ambasadorką Li Parie, która ubiera kobiety w kobiecość. 

Podręcznik Dobrych Praktyk Branży Beauty

Jestem inicjatorką projektu: „Podręcznik dobrych praktyk w branży beauty”, aktualnie pracują nad drugą częścią podręcznika.

Współautorką e-booka „Liderka czyli o kobiecym stylu przywództwa”, „Lwice Biznesu – Kobiety sukcesu o pasji w biznesie”. „Siła Prawdy – o trudnej sztuce bycia sobą”. „Aktywne. Niezależne i inspirujące”, „Lwice biznesu. O pewności siebie i poczuciu własnej wartości”, „Podręcznik aforyzmów”, 

Moją misją jest Wspieranie klientów w ich rozwoju poprzez zagwarantowanie im kompetencji i wiedzy oraz poczucia bezpieczeństwa, aby wzrastali w siłę na polu zawodowym i prywatnym.
Katarzyna Kędzierska-Stępień

– Galeria –

Shopping Cart
Scroll to Top