Newsletter Form (#4)

Zapisz się do naszego newslettera

Zarejestruj się w poniższym formularzu newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje od naszej firmy.


Nasze

– Webinary –

Koncentraty do infuzji tlenowej

W naszym dzisiejszym webinarium opowiemy o koncentratach przeznaczonych do zabiegu infuzji tlenowej. Przedstawimy każdy z koktajli i omówimy go w kilku słowach.

Gadżety i upominki w salonie beauty

Zapraszamy na webinar poświęcony „Promocji Twojego salonu beauty – upominki i gadżety reklamowe”. Podczas live powiemy co się sprawdza, w co warto inwestować, jakie są koszty i jak je najlepiej wyliczyć.

Preparaty do oczyszczania wodorowego oraz kuracja pozabiegowa

W naszym filmie zaprezentujemy Wam tematykę związaną z produktami do oczyszczania wodorowego. Opowiemy jakie produkty najlepiej sprawdzają się przy procedurze oczyszczania wodorowego i jak ich używać. Dodatkowo przygotujemy propozycje pakietu kosmetyków, który następnie omówimy.

Węże, Smoki i Ślimaki, czyli M’onduniqowe zwierzaki

Zapraszamy do zapoznania się z zapisem naszego live poświęconego głównym liniom kosmetycznym marki M’onduniq Professionnel. Siła Jadu Węża Venin De Serpent, Smocza Krew Sang de Dragon i Sekret Ślimaka D’Escargot Extrait, bo o nich mowa to najstarsze serie kosmetyczne dostępne w naszej ofercie, ale wciąż cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem. O ich pochodzeniu, cechach oraz właściwościach opowie nasz szkoleniowiec Katarzyna Kędzierska-Stępień.

Sprzedaż produktów i usług w branży beauty

Zapraszamy do zapoznania się z trzema częściami naszego webinaru sprzedażowego.

Shopping Cart
Scroll to Top