Newsletter Form (#4)

Zapisz się do naszego newslettera

Zarejestruj się w poniższym formularzu newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje od naszej firmy.


Twój rozwój

– Szkolenia w Twoim gabinecie –

Terapie łączone

Procedury łączone są niezbędne w celu osiągniecia planowanych rezultatów zabiegowych. Indywidualne szkolenia i warsztaty, które proponuję opierają się na badaniach oraz wielu latach doświadczenia z wykorzystaniem urządzeń oraz linii zabiegowych.

Jedną z propozycji zabiegów idealnych jest połączenie RF mikroigłowej Infinité RF oraz lasera w oparciu o urządzenie Laser’IQ.

Podczas szkolenia omawiamy zalety i korzyści wynikające z połączenia tych technik, które przenoszą się na zdecydowanie lepsze rezultaty niż stosowanie ich oddzielnie.

Zapewniam wszystkie moje klientki, że korzystanie z terapii łączonych, to najlepszy sposób na osiągnięcie widocznych i długotrwałych rezultatów pielęgnacyjnych. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej i kompleksowej metody, Wasze klientki mogą cieszyć się zdrową, jędrną i promienną skórą.

Jeśli mają Panie pytania lub wątpliwości, proszę skontaktować się ze mną. Jestem gotowa służyć wszelką pomocą i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Zapraszam Was również na warsztaty, oraz szkolenia, które pogłębią Waszą wiedzę i zainspirują do dalszego działania.

– zalety terapii łączonych –

Skuteczność

Zastosowanie obu technik jednocześnie przynosi synergiczne efekty, co przekłada się na lepsze i szybsze rezultaty terapeutyczne

Elastyczność

Możliwość dostosowania terapii łączonych do różnych typów skóry i problemów dermatologicznych, zapewniając spersonalizowane podejście dla każdej klientki

Stymulacja kolagenu

Zarówno RF mikroigłowy, jak i laser, pobudzają produkcję kolagenu, co przyczynia się do poprawy elastyczności i jędrności skóry

Lepsze wchłanianie kosmetyków

Dzięki działaniu RF mikroigłowego i lasera, skóra staje się bardziej podatna na wchłanianie składników aktywnych, co intensyfikuje efekty pielęgnacyjne

Ważna informacja

Urządzenia prezentowane na zdjęciu to wyrób kosmetyczny przewidziany przez producenta do zastosowania również przez osoby niewykonujące zawodów medycznych.
Shopping Cart
Scroll to Top